orangemarket.com.ua - це комплексно сервісний центр штукатурного обладнання - досвід більше 13-ти років - продано більше 400 одиниць гіпсових, цементних штукатурних машин
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

У нас придбаєте якісні запчастини для штукатурних станцій...

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Запчастини для штукатурних станцій pft putzmeister kaleta malek agregaty maltech mixer plus...

Штукатурна станція knauf pft g4, як і інше обладнання вимагає регулярного обслуговування. При належному догляді машина прослужить довше...

Розглянемо, що варто знати про обладнання, як обслуговується штукатурна станція knauf pft g4 і що потрібно робити для того щоб вона прослужила якомога довше без ремонту.
Це потрібно робити кожен раз, коли завершили штукатурні роботи
1. Якщо станція з барабанною подачею, потрібно відключити подачу сухої суміші і включити станцію, щоб прогнати залишки штукатурного розчину. Якщо станція має пряму подачу, потрібно відпрацювати залишки суміші, яка знаходиться в бункері. Не можна залишати суху суміш в бункері на кілька днів, інакше вона набирає в себе вологу і станція забивається.
2. Виймайте повітряну трубку з пістолета для розчину і знімайте форсунку. Деталі ретельно промиваються, знімається трубка, для цієї мети використовуються шомпол. Не допускайте, щоб розчин забив пістолет, це призведе до відсутності можливості регулювати трубку розпилу готової суміші.
3. Розберіть і промийте шнекову пару.
4. Зніміть розчинний рукав зі станції і покладіть в нього промивні кулі. Далі машина включається і потрібно почекати поки кулі не вийдуть з пістолета для розчину. Дана маніпуляція повторюється два рази. Якщо залишити залишки розчину в рукаві це призведе до його псування і потрібна буде заміна.
5. Зніміть підвісне обладнання і видаліть з нього залишки розчину.
Що ще варто знати про обслуговування станції?
Необхідно постійно стежити за фільтром, який очищає воду. Періодично знімайте і очищайте фільтр, він знаходиться в доступному місці.
Періодичність очищення фільтра раз на місяць, якщо вода береться з чистого джерела і раз в 4 дні, якщо вода береться з ємності або джерела чистоту якого не можна перевірити.
Фільтр для води чиститься кілька разів на день, якщо ви берете в воду з брудних джерела. У цьом випадка система засмітіться і потрібно буде міняті фільтри. Брудний фільтр віробляті до псування редуктора тиску води. Це Тягном за собою необхідність ремонту.
Раз на місяць та патенти Проводити повну комплексну чистку штукатурної станції. Бажано періодічно перевіряті, як Працюють всі системи машини. Повна діагностика винна тріваті як мінімум раз на місяць.
 
 
 
Вгору