orangemarket.com.ua - це комплексно сервісний центр штукатурного обладнання - досвід більше 13-ти років - продано більше 400 одиниць гіпсових, цементних штукатурних машин
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

У нас можна придбати штукатурні станції з гарантією від магазину...

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Штукатурні станції - це обладнання для механізованої штукатурки...
Штукатурна машина pft допомагає оптимізувати роботу і виконувати за один проміжок часу в два рази більший обсяг. Скорочується участь людської праці в штукатурних роботах, кількість витратного матеріалу. Розглянемо детально, в чому переваги станції, де і як вона використовується.

 

Штукатурна станція, що це таке?

Штукатурна машина pft - обладнання для приготування та нанесення штукатурних сумішей. Техніка допомагає скоротити участь людини в процесі майже на 50%. За умови використання якісних сумішей для штукатурки, перед нанесенням фінішного покриття додаткові роботи не потрібні.

 

Нерідко станція має зручні габарити для транспортування. Перевозити обладнання з об'єкта на об'єкт не становить проблем.

 

Сфера використання штукатурної техніки

Купити штукатурну станцію * прагнуть компанії, підприємці та приватні бригади, які працюють в галузі будівництва та ремонту. Устаткування прискорює виконання робіт без втрати  якості, робить ідеальне покриття, яке раніше виконувалося тільки руками.

Завдяки автоматизації фахівці можуть запропонувати клієнтам більш вигідні ціни і кращі умови співпраці.

 

Якість роботи штукатурної машинки

Механізований спосіб штукатурки краще, ніж штукатурити стіни руками. Заміс суміші відбувається до однорідної маси. Коли працює персонал вручну, то в кожен заміс заливається різну кількість води, навіть якщо робити його за спеціальною технологією. Людський фактор не можна виключити повністю.

В результаті поверхня просихає нерівномірно, і з'являються тріщини. При роботі штукатурної машинки суміш замішується до однорідної маси, тому що

заміс робиться механізованим способом. Кількість інгредієнтів кожен раз однакове.

 

Після машинної обробки не потрібні правки, якщо використовується відповідний матеріал. Швидкість роботи збільшується в два рази, скорочується витрата матеріалу.

 

Переваги устаткування

• Устаткування добре поєднується з іншими видами техніки;

• Простота у використанні і управлінні;

• Ремонт за допомогою звичайних механіків на місці, без необхідності відвозити установку в сервіс;

• Легка заміна модулів і можливість їх транспортування;

• Наявність в доступності запчастин і витратних матеріалів;

• Безпека використання;

• Висока продуктивність;

• Універсальність. Техніка може використовуватися з багатьма видами сумішей і штукатурки.

Де купити штукатурну станцію?

Перед тим, як купити штукатурну станцію в Україні визначитеся з ключовими характеристиками обладнання. Для яких цілей вона потрібна, як часто буде працювати, з якими матеріалами плануєте працювати.

 

Вам потрібна нова установка або буде достатньо тієї, що вже була у вжитку? Від цих факторів залежить, яку станцію вибрати і скільки вона буде коштувати. Якщо ви не можете визначитися з типом техніки, задавайте питання консультантам, і вони допоможуть вибрати підходящий варіант обладнання під ваші цілі.

 

Вгору